Hakkımızda

Oluşum Denizcilik gerek endüstriyel tesislere ve gerekse denizcilik sektörünün yüzey temizliği ve yüzey hazırlığı, raspa ve boya uygulama gereksinimlerini karşılamak maksadıyla 2005 yılında kurulmuştur. Her türlü deniz ve endüstriyel boya uygulamalarını ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi ile ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi gereklerini eksiksiz yerine getirerek müşteri memnuniyeti konusunda yeni ve profesyonel bir yaklaşım ortaya koymayı amaç edinmiş bir firmadır.

Oluşum Denizcilik, iş sağlığı ve iş güvenliği konularında sadece ulusal mevzuata uygun değil, OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi esasları dahilinde hareket etmektedir. Oluşum Denizcilik en iyi şekilde eğitilmiş, klas kuruluşları ve Milli Eğitim Bakanlığınca sertifikalandırılmış uzman ve tecrübeli kadrosu ile müşterilerine; faaliyet alanına giren tüm konularda denetim ve danışmanlık hizmeti de sağlamaktadır.

YENİ YAKLAŞIMLAR YENİ ÇÖZÜMLER ÜRETMEK İÇİN YENİLENİYORUZ…

HIZ, GÜVEN VE KALİTE ODAKLI YAKLAŞIMLA ÇIKTIĞIMIZ YOLCULUĞUMUZDA SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZ İÇİN OLUŞUM DENİZCİLİK FİRMASI OLARAK GELİŞEN VE BÜYÜYEN HEDEFLERE YÜRÜYORUZ.

GÜÇLÜYÜZ;

BİRLİKTE DAHA GÜÇLÜYÜZ VE BU SÜREÇTE SİZLERLE BİRLİKTE OLMAKTAN MUTLULUK DUYARIZ GELİŞİM SÜRECİNİ İNSANA VERDİĞİMİZ DEĞER, EĞİTİME VERDİĞİMİZ ÖNEMLE DESTEKLİYORUZ. 2000 YILINDAN BU YANA SAĞLAM ADIMLARLA İLERLEYEN OLUŞUM DENİZCİLİK FİRMASI OLARAK TEMEL PRENSİP EDİNDİĞİMİZ İLKELERLE HAREKET ETMEKTEYİZ.

TECRÜBELİYİZ ;

EKİBİMİZ GENÇ VE DİNAMİK OLMAKLA BİRLİKTE ,SEKTÖRDE TECRÜBELİ ÇEKİRDEK KADRO ETRAFINDA GENİŞLEMEKTEDİR. SÜREKLİ OLARAK KENDİNİ YENİLEYEN SEKTÖR BAZINDA DEĞİŞİM VE YENİLİKLERE AÇIK , DOĞRU ATILIMLARLA DAİMA BÜYÜMEYİ HEDEFLEYEN İŞ DİSİPLİNİYLE HAREKET EDİYORUZ.

YENİLİKÇİYİZ;

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNE UYGUN OLARAK , İŞ DİSİPLİNİ KONUSUNDA DİKKATLİ, ALANINDA UZMAN TEKNİK PERSONELİ , ARAÇ VE EKİPMEN GRUBUYLA ;DAİMA EN KALİTELİ VE GÜVENLİ HİZMETİ VERMEK İÇİN ÇALIŞMALARIMIZI SÜRDÜRMEKTEYİZ. YAPILAN HER İŞTE SAĞDUYU VE ETİK KOŞULLAR DOĞRULTUSUNDA HAREKET ETMEKTEYİZ.

SAYGILARIMIZLA…